پتنت جدید اپل، انفراد های هوشمند پد شارژ بی سیم ایرپاور را تطویل می دهد

داخل پتنت تازه ای از اپل، پد شارژ بی سیم این شریک شدن که کاربران از مدت ها پیش درون انتظار نمایش ی آن هستند، رویت شده است. با این حال، در سند منتشرشده هیچ نامی از محصول به چشم نمی خورد؛ ولی با نگاه بوسیله پتنت، به صبر می قابلیت دریافت که دستگاه بوسیله تصویرکشیده شده، همان ایرپاور معروف است.

تا به این لحظه، ما می دانیم پد شارژ ایرپاور می تواند برای شارژ همزمان چندین وسیله بسان آیفون، ایرپاد و اپل واچ مورد مصرف راحتی گیرد. اما این پد در عین اجرا چنین کاری، از چند جهت توانایی برقراری بستگی با تک تک مایه ها را نیز دارد. شارژ بی سیم اپل به منظور پیگیری سطح باتری و اطلاع از زمان اتمام شارژ هر دستگاه، مشخصات مایه های شارژشده را ارائه می دهد. ایرپاور نیز می تواند نمره دهد کدام وسیله صاحب مبصر ترین نمایشگر است و سطح باتری هرکدام از آن ها را عرضه دهد تا کاربر با یک نگاه قادر به به مشاهده ی وضعیت شارژ دستگاه هایش باشد.

مقاله ی مرتبط:چه بلایی پهلو عادت ایرپاور، پد شارژ بی سیم اپل آمده است

علاوه کنار این، اگر شارژ باتری به قطع ای برسد که برای مصرف در کشش روز بس کند، گوشی با نمایش پیام، این موضوع را به کاربر اطلاع خواهد داد. ایرپاور عادات شارژ متعارف کاربران و نیز قرارهای ملاقات و جلسات آن ها تو تخمین را نیز تو دیدن خواهد گرفت.

گزارش اخیر در اختتام رمز می کند که پد شارژ بی سیم اپل ابتدای سال آینده معرفی خواهد شد. پیچیدگی ساختار شارژر و ویژگی های پیشرفته ای که ارائه می دهد، از بنیادی ترین موانعی محسوب می شوند که عرضه ی این دستگاه را تا این حد به تاخیر انداخته اند.بیشتر بخوانید:مودم اختصاصی 5G اپل تا سال ۲۰۲۵ معرفی نمی شودپرونده قضایی اپل دوره انحصارطلبی اپ استور به قضیه افتادتویوتا؛ خلاق ترین خودروساز دنیا در سال ۲۰۱۸رندرهای قاب آیفون 2019 مدل سازی مربع شکل ماژول دوربین آن را تأیید می کنداپل نسل مربوط باینده آیفون XR را تو رنگ های سبز و بنفش همچنین عرضه می درنگ