پاور بانک Omni Ultimate مهیا به باتری قابل تعویض ۴۰/۳۰۰ میلی آمپرساعتی رونمایی شد

پاورSGHAROOOON بانکامروزه یکی از مهم ترین لوازم جانبی دارندگان ادوات الکترونیکی بوسیله شمار می آید و می تواند خیال کاربر را از تمام نشدن باتری دستگاه، راحت کند. تو همین راستا اخیرا شرکت OmniCharge در قضیه برگزارینمایشگاه CES 2019 به رخ رسمی از پاور بانک جدید خود رونمایی کرده است. 

این پاور بانک متاخر که توانست از طریق پویش ایندی گوگو بیش از یک میلیون دلار تنخواه جذب کند، حال درون سی ئی اس امسال درون معرض نمایش قرار گرفته است. 

Omni Ultimate دارای یک باتری برازنده تعویض ۴۰٬۳۰۰ میلی آمپرساعتی است و می تواند تا روزگار ها به عنوان نسب کارمایه دستگاه های الکترونیکی مورداستفاده صبر گیرد. این محصول دارای اندام ای ضخیم با مقاومت بالا در موافق هبوط از بلندی است.

این پاور بانک جدید از محضر خروجی DC بوسیله همراه درگاه USB-C (با خروجی ۶۰ وات) و دو درگاه USB-A A بهره می. سرما این محصول از سر درگاه-USB C می تواند به سرعت وسیله هایی همانند مک بوک را شارژ. 

کند محصول جدید OmniCharge بخاطر کسانی که پیشتر داخل ایندی گوگو از آن حمایت مالی کرده اند، ۳۵۰ دلار و برای بقیه ی مردم ۳۹۹ دلار مقدار. دارد کاربر می تواند یک باتری اضافه را همچنین با قیمت ۱۵۰ دلار بخاطر آن تمهید. یواش عرضه ی پاور بانک Omni Ultimate برای حامیان مالی آن آغاز شده.   

است برای مشاهده کلیه اطلاع دادن و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه عام CES 2019 مراجعه.کنید بیشتر:بخوانید نتایج بنچمارک کارت گرافیک Radeon VII با یواش افزار 3DMark فاش شدایسوس خاورمیانه از جدیدترین نمونه های اولترابوک و لپ تاپ گیمینگ رونمایی کردبرترین لپ تاپ، کامپیوتر و سخت ابزار نمایشگاه CES 2019برترین گجت ها و لوازم جانبی نمایشگاه CES 2019برترین خودروها و فناوری های مربوط بوسیله آن درون نمایشگاه CES