رخت جانبی خود را با تقلیل های یلدایی بخرید

فارغ از اینکه تو چه شرایطی بوده خواه کجا هستید، همواره لوازم جانبی کاربردی و مفیدی بی پرده می شوند تا بتوانند انجام کارها را برای شما آسان برنده از قبل کنند. شرایط زندگی امروزی با گذشته نفاق عمده ای کرده است و عزم از گذشته، ۴۰ یا ۵۰ سال پیش نیست.

به لطف ترفیع سرسام آور تکنولوژی طی یک دهه ی اخیر، امروزه کالا جانبی متعددی داخل قسمت قسمت کردن های متنوع روانه ی بازار شده اند که کاربرد از آن ها می تواند رضایت انسان را به عقب داشته باشد. هرچند گجت هایی بسان گوشی های هوشمند یا تبلت ها و لپ تاپ و رایانه های شخصی نقشی پررنگ داخل عمر روزمره ی ما بازی می کنند، اما لوازم جانبی نیز در بهبود امتحان ی استفاده از این گجت ها بسیار مفید هستند.

این روزها کالا جانبی در منزل، سرکار یا خودروها نقشی غیرقابل ابا بخاطر تسهیل کاربرد از گجت های دیجیتال بازی می کنند. از آنجایی که اغلب اوقات درون ساختمان حضور داریم، همواره باید سعی کنیم با بهره گیری از فدایی کالا جانبی، اجرا کارهای روزانه را ساده تر از قبل کنیم. یکی از بنیانی ترین مواردی که هر کس تو ساختمان ی خویشتن به آن نیاز دارد، بی شک کابل شارژ اضافه بخاطر وسیله هایش است تا درون عارض متروک شدن کابل فعلی، سراسیمه خالی شدن باتری نباشد. برای افرادی که از دستگاه های اپل کاربرد می کنند، داشتن کابل مبدل USB بوسیله درگاه لایتنینگ امری ضروری است و تجربه نشان داده این نوع کابل ها کمی حساس اند و بوسیله همین برهان داشتن کابل تکثیر می تواند تصمیمی حساب دان باشد.

کابل های مبدل یکی از رادیکال ترین لوازم جانبی هستند

از طرفی، کابل های دیگری بی قراری مخصوص دیگر گوشی ها و دستگاه ها وجود دارند که USB را بوسیله میکرو USB تبدیل کرده و امکان شارژ گوشی ها را مهیا می کنند. درضمن از آنجایی که فداکار از همکاری ها اخیرا رویکردی جدیدی پیش گرفته اند و اخبار کرده اند تعلق ای بوسیله استفاده از جک هدفون در دستگاه هایشان ندارند، تهیه ی مبدل جک ۳.۵ میلی متری بوسیله دیگر محضر ها همانند لایتنینگ، می تواند فقره مهمی باشد.

کابل هایمبدل OTG یکی دیگر از اکسسوری های موردنیاز هستند که کاربردهای زیادی دارند و می توانند کاری کنند که گوشی ها و تبلت ها در نقش دستگاه میزبان ایفای نقش کنند و دیگر مایه ها بسان فلش درایوها و دوربین های دیجیتالی به آن ها همواره شوند. چنین کابل هایی همچنین امکان اتصال دو گوشی را همچنین بوسیله یکدیگر امکان پذیر می سازند. مبدل های USB به میکرو USB و تا اینکه USB به لایتنینگ اکثرا قیمت زیادی ندارند و بوسیله راحتی قابل تدارک هستند.

کابل های مبدل HDMI  یکی دیگر از کابل هایی هستند که اهمیت اضافی در دستگاه های خانگی امروزی دارند. با توجه به اینکه امروزه شماری از گوشی های هوشمند امکان دگرگونی شدن به یک رایانه ی انحصاری با یگانگی به مانیتور با تلویزیون را فراهم می کنند، بود کابل مبدل HDMI بخاطر استفاده از چنین قابلیتی یکی از شروط اصلی است.

یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین رابط هایی که اغلب داخل خودروها مورد استفاده قرار می گیرد، کابل AUX است. این کابل ها یکی از میسر ترین و بهترین کالا جانبی راسته برای کسانی هستند که یار دارند داخل خودروی شخصی خود بوسیله موسیقی، تاریخ صوتی یا پادکست گوش کنند. با چنین کابلی تا اینکه می توان به آسانی گوشی هوشمند خود را بهاسپیکرها متصل کرد. این کابل ها عموما گرانبها مقدار نیستند و دست کاربر بخاطر تهیه ی مدل های مختلف آن ها خیلی باز است.به لطف شارژر فندکی، نگرانی از طولانی شدن شارژ باتری گوشی به طی سیر کردن، بوسیله تاریخ می پیوندد

با توجه بوسیله اینکه تمام گجت های هوشمند انرژی تک نیاز خویشتن را از ضابطه باتری تامین می کنند، بنابراین داشتن شارژ کافی در هر ساعتی از روز بسیار رادیکال است. دشارژ شدن و برای مثال باثبات شدن گوشی، اتفاقی است که برای شماره ی یدکی رخ می دهد؛ چنانچه جزو کسانی هستید که با چنین مشکلی بوسیله دفعات مواجه شده اید، بهتر است هرچه سریع تیز نسبت به خرید شارژر فندکی اقدام کنید.

به لطف این شارژرها، می توانید به سادگی گوشی خویشتن را در خودرو شارژ کنید و ناراحت تمام شدن باتری آن نباشید. این شارژها می توانند برق ۱۲ ولتی ماشین را به برق ۵ ولت تحول کنند تا امکان شارژ گوشی و تبلت فراهم شود. شارژرهای فندکی داخل انواع مختلف با نبوغ های مختلفی از جمله ی نصیب گیری از دو درگاه، داشتن نور برای استفاده ی بهتر تو نور کم و حتی تحول شدن بوسیله یک پخش کننده ی مبتنی کنار امواج رادیویی موجود هستند.

خرید پاوربانک در یلدای شگفت انگیز

البته شارژر فندکی تنها راه حل برای شارژ گوشی خواه سایر گجت ها ازاله. پاوربانکنیز از جمله ی نیکوترین کالا جانبی هستند که امکان شارژ گجت در هر موقعیتی را برای کاربر فراهم می کنند. بوسیله لطف پاوربانک ها دیگر لازم ازاله به خلال عروج کردن، سراسیمه تمام شدن شارژ گوشی باشید. از نکات مهم درون ابتیاع پاوربانک، می توان به حجم آن اشاره کرد، طبیعتا هرچه ظرفیت پاوربانک بیشتر باشد، لازم است هزینه ی بالاتری را برای تهیه ی آن پرداخت کنید. 

هارد اکسترنال همچنین جزو پرکاربردترین لوازم جانبی است که مخصوصا امروزه با افزودن حاجت به حافظه ی ذخیره سازی بیش از همیشه مورد حاجت است. چه مشغول جمع آوری آرشیو فیلم باشید و چه به ذخیره ی فایل های انحصاری خویشتن در فضایی مجزا و مطمئن فرع مند باشید، فرقی ندارد؛ تهیه ی یک هارد اکسترنال را باید حتما داخل دستور کار قرار دهید.امروزه هر کسی به هارد اکسترنال و فلش مموری نیاز دارد

البته شاید همگی ی کاربران به هاردهای اکسترنال بوسیله میانجی ی ظرفیت ارتفاع احتیاج نداشته باشند، که در این رخساره حافظه های فلش یا فلش مموری گزینه ی مناسبی است. چنانچه فایل های کمینه حجم زیادی دارید و هموار به واگذاری فایل های متنوع از دستگاهی بوسیله دستگاه دیگر می پردازید، کمیت به بینایی باید یک فلش مموری مناسب برای خود تمهید کنید. امروزه صدها شریک بوسیله تولید فلش مموری با قیمت و ویژگی های مختلف می پردازند و کاربر می تواند باتوجه بوسیله احتیاج خود، آن ها را تهیه کند. بخاطر مثال باید بوسیله تنوع حجم فلش مموری ها در کنار انواع مختلف رابط ها اشاره کرد که درون تعیین سرعت احاله اطلاعات تاثیرگذار است.

هارد اکسترنال درون یلدای شگفت انگیز

یگانگی به اینترنت ازطریق دیتای موبایل، یکی از مرسوم ترین راه ها است؛ بااین حال شماره ای ترجیح می دهند با تهیه ی مودم ، خودشان را به این شبکه ی جهانی متصل کنند. از سال ها پیش، امکان تهیه ی مودم های باسیم و بی سیم ADSL برای ایرانی ها مهیا شده است و زمان حال کثرت ها درون خانه یا نگرش کار خود، از مودم استفاده می کنند. 

به لطف نمایش ی مودم های همراه  بوسیله بازار، دیگر برای پیوند بوسیله اینترنت وای فای، به داشتن خط ثابت نیازی ندارید. چند سالی است که مودم های اینترنت نسل ۴ ثابت (TD-LTE) روانه ی بازار شده اند و گرچه قیمت بالاتری نسبت به مودم های معمولی دارند؛ اما کاربردهای بالایشان می تواند این اختلاف ارزش را توجیه بطی ء.

گوش فرادادن به موسیقی از جمله ی رسم شمول بین مردم است و به میانجی ی همین موضوع، رخت جانبی مرتبط با این گجت ها نیز جزو پرکاربردترین و داخل عین حال پرطرفدارترین ها هستند. شرکت های مختلفی در بازار بوسیله تولید گوناگون هدفون ها می پردازند که هر یک از بها و ویژگی هالی جالبی برخوردارند. از میان نکات بنیادی ابتیاع هدفون، می استعداد بوسیله کیفیت پخش صدا و بی سیم یا باسیم بودن اشاره کرد. اسپیکرهای هوشمند، ظاهری مدرن و جذاب بوسیله خانه می بخشند

هدفون ها انواع مختلفی دارند که بررسی تمامیت این موضوع از بردباری ی مقاله ی فعلی خارج است، با این همگی بسیاری از افراد به تهیه ی هدفون های داخل گوش (ایرفون ) مقصود نشان می دهند، از طرف این دسته ازهدفون ها به دلیل قرارگیری در نزدیکی پرده ی گوش، کیفیت صدای کم نظیری را عرضه می دهند. ایرفون ها بی قراری به سادگی قابل حمل هستند و هم برای ورزشکاران گزینه ی متجاوز مناسبی به شمار می آیند. هدفون سیم دار غصه این روزها بسیار محبوب اند و عده ی کثیری از کاربران به آن ها کام علامت می دهند.

خرید هدفون داخل یلدای شگفت انگیز

از جمله ی لوازم جانبی دیگری که برای علاقمندان بوسیله موسیقی دوست داشتنی است، باید به اسپیکر های بی سیم اشاره کرد. داخل این مملکت برند های زیادی وجود دارند که محصولات متنوعی را نیز راهی بازار کرده اند. بخاطر مثال می توان بوسیله جی بی اِل، سونی، تسکو یا شیائومی اشاره کرد که برچسب ارج قابل قبولی دارند؛ حال آنکه اسپیکر ی نظیر Beoplay A9 بنگ اند آلفسن با قیمت ۳۰ میلیون تومانی گزینه ی بیع افراد معدودی است.

با توجه به اینکه این روزها زمان سفرهای شهری افزایش یافته و گوشی های هوشمند نیز در کاربردهای مختلفی نظیر مسیریابی در درون خودروها مورد استعمال قرار می گیرند، استفاده از محور ی نگهدارنده ی گوشی شکوه دوچندانی فاش کرده است. با این امر می توان برای سامان هایی که بهسیستم GPS حاضر نیستند، به سادگی از گوشی به عنوان نقشه استفاده کرد و خود را به مقصد رساند. داخل این بنیان کاربران همواره بوسیله تعاقب تدارک ی بهترین پایه با کمترین قیمت هستند تا بتوانند ضمن صرف هزینه ی معقول، بوسیله محور ای باکیفیت دسترسی واضح کنند.

برای آن هایی که زیاد مشغول جابه مکان شدن هستند و همواره بوسیله لپ تاپ خود حاجت دارند، هیچ چیز بهتر از یک لذت یا کوله پشتی مخصوص نیست؛ کیفی که بتوان لپ تاپ را به سادگی در آن جای عدل و به رویه روبیدن صیقل. بخاطر تمهید ی کیف های لپ تاپ، باید نکات متعددی را مدنظر صبر انصاف که مهم ترین آن ها به کیفیت مربوط می شود، چراکه تدارک ی یک لذت بی کیفیت، می تواند خسارات جبران ناپذیری را بوسیله دنبال داشته باشد.

رویت شما تو این بنیان چیست؟ آیا از این لوازم جانبی تو منزل، خودرو خواه نگرش امر خویشتن استفاده می کنید؟ دیدگاه خود را با زومیتدر میان بگذارید.بیشتر بخوانید:سودا اینترنتی تورهای مسافرتی چگونه به کاهش هزینه های سیر تکاملی منجر می شود؟توصیه های تکیز برای پیشگیری از آلوده شدن گوشی های هوشمند به بدافزارتخفيف ويژه تجهيزات عكاسى و فيلمبردارى در نورنگارفریت کود یا جریمه تکثیر بار؛ کدام به نفعتان است؟راه های تکثیر انتصاب اپلیکیشن؛ پارس ادوردز