ایسوس ذن بوک پرو Duo با دو نمایشگر 4K رونمایی شد

ایسوسSGHAROOOONSGHAROOOONSGHAROOOON دلبستگی ی خود به نمایشگر ثانویه را پیش از این در اسکرین پد های سری ذن بوک پرو نشان داده است؛ حال این شرکت از نمایشگرهای ثانویه ی نسبتا بزرگی در بالای ورقه ی کلید لپ تاپ های ZenBook Pro Duo و ZenBook Duo استفاده کرده است. هر دو لپ تاپ متاخر ایسوس از سه ماهه ی سوم سال سیال میلادی برای سودا داخل دسترس علاقه مندان فراغت خواهند گرفت اما هنوز پر پشت بخاطر آن ها توسط تایوانی ها اطلاع دادن نشده است.

ایسوس نمایشگر ثانویه ی این لپ تاپ های جدید را «ZenScreen Plus» می نامد؛ این شهرت گذاری به نوعی یادآور نمایشگرهای کوچک ادغام شده با صرفنظر پد موسوم به ZenScreen است. درون مقیاس پرو Duo نمایشگر ثانویه ی قطری ۱۴ اینچی و در مدل معمولی نیز قطری قطع ۱۲.۶ اینچ دارد. این نمایشگرهای لمسی اپ دروار خاص خویشتن را دارند و می نبوغ چینش پنجره های ویژه را برای افزودن روزی وری درون آن ها ذخیر کرد. در نمایشی که ایسوس از این محصول داشت، یک وب سایت سفر در نمایشگر اصلی نشان داده شد که اطلس و تقویم مربوط به آن در نمایشگر ثانویه زیبنده رویت وجود.

یکی دیگر از کاربردهای این نمایشگر ثانویه، بهسازی ویدئو است؛ کاربر داخل این نمایشگر قادر به مشاهده ی پیش ارائه کار خویشتن است یا می نبوغ موارد مورد نیاز برای انجام یک پروژه را داخل ورق ی ثانویه و طاس آن را در نمایشگر اصلی مشاهده کرد. گیمرها نیز می توانند از این نمایشگر بخاطر مشاهده ی ویدئو یا چت ها استفاده کنند یا برای مثال می توان در حال ادا کار اصلی خود تو نمایشگر اصلی، به مرور توییتر در نمایشگر پایینی پرداخت. نمایشگر اصلی این لپ تاپ ها پوشش فروزان دارد اما ایسوس پوششی مات بخاطر نمایشگر ثانویه درنظر گرفته که خاصیت سلبی در زاویه ی دیدن آن داشته است.

کاربران همچنین قادر به گسترش نمایشگر پا بر جا به نمایشگر ثانویه همچنین خواهند حیات. نمایشگر ۱۵.۶ اینچی و واقعی در مدل پرو Duo از نوع اولد با رزولوشن 4K است؛ ایسوس بخاطر نمایشگر ثانویه از پنل IPS با رزولوشن 4K مصرف کرده است. نمایشگر نسخه ی عادی نیز ۱۴ اینچ قطر دارد و نظیر نمایشگر ۱۲.۶ اینچی آن رزولوشن FHD را به کاربران ارائه می دهد. نمایشگر نسخه ی پرو بوسیله ادعای ایسوس ۱۰۰ درصد فضای رنگی sRGB را پوشش می دهد و مدل HDR را بخاطر ارائه محتوایی با عریض ی دینامیکی ارتفاع کسب کرده است.پارامتر / مدلذن بوک پرو Duoذن بوک Duoنمایشگر اصلی۱۵.۶ اینچ اولد
UHD، لمسی۱۴ اینچ، IPS
FHD، لمسینمایشگر ثانویه۱۴ اینچ IPS
UHD، لمسی۱۲.۶ اینچ IPS
FHD، لمسیپردازنده ی مرکزیاینتل Core i9-9980HK
اینتل Core i7-9750Hاینتل Core i7-9750Hپردازنده ی گرافیکیانویدیا GeForce RTX 2060 
۶ گیگابایتانویدیا GeForce MX250
۲ گیگابایتحافظه ی رمتا ۳۲ گیگابایت
۲۶۶۶ مگاهرتزتا ۱۶ گیگابایت
۲۱۳۳ مگاهرتزحافظه ی پس انداز سازی۱ ترابایت ترابایت (x4)
۵۱۲ و ۲۵۶ گیگابایت (x2)۱ ترابایت ترابایت (x4)
۵۱۲ و ۲۵۶ گیگابایت (x2)باتری۷۱ وات ساعت۷۰ وات ساعتپورت هایک تاندربولت ۳
دو USB نوع A
A درگاه HDMIیک USB نوع
C دو USB A
جنس A محضر HDMIابعاد۳۵۹ داخل ۲۴۶ در ۲۴۳۲۳ تو ۲۲۳.درون ۱۹وزن۲.۵ کیلوگرم۱

۸ کیلوگرم در بحث سخت افزاری همچنین مدل Pro Due را با پردازنده ی نسل نهمی Core i9 اینتل همچنین می توان سفارش داد؛ پردازش های گرافیکی در این لپ تاپ قدرتمند نیز به GeForce RTX 2060 سپرده. شده است حداکثر میزان رم و ذهن ی ذخیره سازی متناسب سفارش همچنین به نظم ۳۲ گیگابایت ۲۶۶۶ مگاهرتز و یک ترابایت SSD. خواهد حیات استاندارد معمولی یا همان Zenbook Duo را همچنین می توان با پردازنده ی Core i7 و تراش ی گرافیکی MX250.

سفارش داد ایسوس ترک پد را در جانب حق کیبورد قرار داده است؛ ازاین رو می توان بوسیله فراغت از آن به نشانی کلید های عدد نیز. استفاده کرد نسخه ی پرو بوسیله همراه نشیمنگاه مچ دست ارائه خواهد شد و قلم استایلوس بخاطر استفاده از هر دو نمایشگر داخل درون صندوق وجود خواهد داشت؛ هیچگاه یک از موارد فوق در نسخه ی معمولی داخل. دسترس نیستند ترکیبی از پورت های تاندربولت ۳، A USB نوع A و HDMI درکنار هر دو لپ تاپ به.  

چشم می خورد بخاطر مشاهده کلیه اطلاع دادن و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی Computex.2019 مراجعه:کنید بیشتر بخوانید ای دیتا از اولین هارد محکم RGB درون نمایشگاه کامپیوتکس رونمایی کردAMD چیرگی دوبرابری عملکرد EPYC ROME را دربرابر Cascade Lake اینتل به نمایش گذاشتمدیاتک با تراش های 5G با کوالکام رقابت می کنددل XPS 13 با پردازنده نسل 10 و XPS 15 با پردازنده نسل 9 اینتل را معرفی کردپردازنده های اولاد دهمی ۱۰ نانومتری آیس لیک