ایسر لپ تاپ ConceptD 7 مجهز به کارت گرافیک Quadro RTX 5000 را معرفی کردن کرد

ایسر در مسئله نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۹ از زیربرندی جدید درون محصولات خود رونمایی کرد. ConceptD نام قوم ی متاخر لپ تاپ های این شرکت خواهد بود و ConceptD 7 به نشانی نخستین تنه قوم در کامپیوتکس امسال رونمایی شد. ایسر با لپ تاپ جدید مجهز بوسیله جدیدترین کارت گرافیک انویدیا Quadro RTX 5000، کاربران حرفه ای همچون طراحات گرافیک و مهندسان را هدف قرار داده است.

لپ تاپ حرفه ای متاخر ایسر تو ابعاد ۱۵/۶ اینچی با پنل IPS و رزولوشن UHD روانه ی بازار می شود. این نمایشگر با تاییدیه ی PANTONE خطای میانگین Delta-E کمتر از ۲ را بوسیله کاربر ارائه می دهد. پردازنده ی اولاد نهم اینتل Core i7 و کارت گرافیک صنف ای RTX 5000 از مشخصات دیگر دشت جدید ایسر هستند که نبوغ تصحیح ویدئو تا رزولوشن 8K را به کاربر می دهند.

ایسر درون محصول متاخر خود با وجود استفاده از جدیدترین و قدرتمندترین رقیق افزار، روی وزن پایین و نازکی لپ تاپ تمرکز خاص ای کرده است. ضخامت لپ تاپ متاخر ایسر ۱۷/۹ میلی متر و پیمانه آن ۲/۱ کیلوگرم اطلاع دادن شده است. درنتیجه جابه جایی این لپ تاپ صنف ای آن چنان برای کاربران شاق نخواهد حیات.

از توان های دیگر لپ تاپ ConceptD 7 ایسر می نبوغ به اتصال تاندربولت ۳ و پورت مینی دیسپلی اشاره کرد که استعداد اتصال حداکثر سه نمایشگر یکی با رزولوشن 5K و دو عدد با رزولوشن 8K را به کاربر می دهد. اطلاعاتی در تک مشخصات کنجکاو مرطوب و قیمت لپ تاپ ایسر منتشر نشده است. ConceptD به عنوان زیربرندی جدید از سوی ایسر شناخته خواهد شد و درون آینده کامپیوترهای دسکتاپ، لپ تاپ و نمایشگرهای بیشتری با این برند معرفی می شوند.  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه بوسیله صفحه اختصاصی Computex 2019 مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:مصاحبه با لیزا سو، مدیرعامل AMD تو حاشیه رویداد کامپیوتکسداستان برند ایسر، تایوانی قدرتمند صنعتی کامپیوترهای شخصیسنهایزر GSP 670 نخستین هدست بی سیم مخصوص گیمینگ را شناساندن کردعجیب ترین و دوست داشتنی ترین کامپیوترهای کامپیوتکس ۲۰۱۹جمع بندی رویداد کامپیوتکس ۲۰۱۹