پد شارژ بی سیم ایرپاور اپل در مشت تولید است

مدت ها است که کاربران عاشق عرضه ی پد شارژ بی سیم اپل موسوم بوسیله ایرپاور هستند. اکنون به نظر می رسد پس از هوی طولانی، تولید این علیه فاتحه شده است. بر شالوده توئیت منتشرشده توسط ChargerLAB، به گفته ی «منابع برومند»، اپل داخل حال تولید این پد شارژ بی سیم است.

اگر این خبر صحت داشته باشد، پس از هوی طولانی، کاربران به زودی می توانند این محصول را خریداری کنند. سابقه ی معرفی کردن ایرپاور به سپتامبر ۲۰۱۷ باز می گردد، زمانی که ساکنان کوپرتینوآیفون ۸و آیفون ۱۰ را با قابلیت شارژ بی سیم شناساندن کردند. علاوه بر گوشی ها، این پد می تواند اپل واچ و ایرپادها را هم شارژ کند. هرچند اپل قیمتی برای این دشت مشخص نکرده بود؛ اما مقصود می رفت که در سال ۲۰۱۸ محتوی عرضه ی ایرپاور باشیم.

شایعاتی نیز وجود داشتند که از نمایش ی این دشت داخل ماه مارس سال ۲۰۱۸ خبر می دادند؛ اما می دانیم که این کتاب هم فرا رسید و هذیان به گوهر تغییر نشدند. اپل غم از زمان معرفی این ثمر درون رابطه با آن توضیحی نداده و در هیچگاه کدام از رویدادهای اصلی این همکاری خبری از ایرپاور نبوده است.

مقاله ی مرتبط:پتنت جدید اپل، ویژگی های هوشمند پد شارژ بی سیم ایرپاور را تطویل می دهد

در ژوئن ۲۰۱۸ هم شایعاتی منتشر شدند که از چالش های فنی پیش روی اپل در زمینه ی تولید این محصول خبر می دادند. بر بنیاد این شایعات، بوسیله دلیل پیچیدگی های مربوط به شارژ همزمان سه گانه دستگاه، کوپرتینونشینان با مشکل افزایش زیاد از وزن دما مواجه بودند. کارشناسان حزن مدتی پیش بروز امیدواری کرده بودند که این دشت در اواخر ۲۰۱۸ خواه اوائل ۲۰۱۹ راهی میدان شود.

از سوی دیگر، برخی شایعات به ارائه ی نسخه ی متاخر ایرپاد در سال جاری رمز می کنند؛ پهلو اساس این شایعات، پشتیبانی از شارژ بی سیم یکی از انفراد های ایرپادهای جدید خواهد وجود. به خشکی امدن همین اساس، یکی از دلائل احتمالی تأخیر اپل تو نمایش ی ایرپاور، مراد برای آماده شدن ایرپادهای جدید است. بوسیله ادعای وبسایت MacRumors، گزارش هایی منتشر شده اند که از محلول مشکل تکثیر دما درون این علیه شناسایی می دهند.

چنانچه ادعای ChargerLAB صحت داشته باشد، در آینده ی نزدیک اخبار بیشتری از ایرپاور منتشر خواهد شد. برابر اطلاعات عرضه شده توسط آن ها در توئیتر، این محصول توسط شریک Luxshare Precision تولید می شود که در حال فراهم تولید ایرپاد و برخی کابل های استفاده شده تو محصولات اپل را بر عهده دارد. هرچند کامل اطلاعات از ارائه ی ایرپاور در آینده ی نزدیک اطلاع می دهند؛ ولی با توجه بوسیله سوابق پیشین، بهتر است تو رابطه با این اخبار بسیار از قطع خوش بین نباشیم.بیشتر بخوانید:iOS 13.1 و iPadOS یک هفته زودتر منتشر می شونداپل و فاکسکان برای تولید در هند یک میلیارد دلار تنخواه گذاری می کنندهواوی میت 30 پرو دربرابر رقباویدئو کالبدشکافی آیفون 11 پرو مکس منتشر شدظرفیت باتری و ذهن رم سری آیفون های 11 در مستندات TENAA رویت شد