پد شارژ بی سیم ایرپاور اپل در مشت تولید است

مدت ها است که کاربران منتظر ارائه ی پد شارژ بی سیم اپل موسوم بوسیله ایرپاور هستند. حالا به نظر می رسد پس از شوق طولانی، تولید این محصول فاتحه شده است. پهلو ماخذ توئیت منتشرشده توسط ChargerLAB، به گفته ی «منابع شریف»، اپل در حال تولید این پد شارژ بی سیم است.

اگر این شناسایی صحت داشته باشد، پس از هوی طولانی، کاربران به زودی می توانند این محصول را خریداری کنند. سابقه ی معرفی ایرپاور بوسیله سپتامبر ۲۰۱۷ باز می گردد، زمانی که ساکنان کوپرتینوآیفون ۸و آیفون ۱۰ را با قابلیت شارژ بی سیم معرفی کردند. علاوه پهلو گوشی ها، این پد می تواند اپل واچ و ایرپادها را غم شارژ کند. هرچند اپل قیمتی برای این علیه فاش نکرده بود؛ اما انتظار می رفت که داخل سال ۲۰۱۸ شامل عرضه ی ایرپاور باشیم.

شایعاتی همچنین حیات داشتند که از عرضه ی این محصول تو ماه مارس سال ۲۰۱۸ وقوف می دادند؛ اما می دانیم که این تاریخ هم فرا رسید و یاوه به حقیقت دگرگونی نشدند. اپل بی آرامی از زمان معرفی این محصول تو رابطه با آن توضیحی نداده و درون هیچگاه کدام از رویدادهای پا بر جا این مشارکت خبری از ایرپاور نبوده است.

مقاله ی مرتبط:پتنت جدید اپل، ویژگی های هوشمند پد شارژ بی سیم ایرپاور را تطویل می دهد

در ژوئن ۲۰۱۸ بی آرامی شایعاتی منتشر شدند که از چالش های فنی پیش روی اپل داخل زمینه ی تولید این میوه وقوف می دادند. به خشکی امدن بنیان این شایعات، بوسیله دلیل پیچیدگی های مربوط به شارژ همزمان سه گانه دستگاه، کوپرتینونشینان با بغرنج اضافه بیش از کمیت دما مواجه بودند. کارشناسان حزن مدتی پیش ابراز امیدواری کرده بودند که این محصول در اواخر ۲۰۱۸ خواه اوائل ۲۰۱۹ راهی بازار شود.

از سوی دیگر، برخی شایعات به ارائه ی نسخه ی متاخر ایرپاد در سال ساری اشاره می کنند؛ بر بن این شایعات، پشتیبانی از شارژ بی سیم یکی از محدودیت های ایرپادهای جدید خواهد بود. بر همین اساس، یکی از دلائل احتمالی تأخیر اپل درون نمایش ی ایرپاور، اشتیاق بخاطر آماده شدن ایرپادهای جدید است. به ادعای وبسایت MacRumors، گزارش هایی منتشر شده اند که از حل شاق تکثیر دما در این محصول وقوف می دهند.

اگر ادعای ChargerLAB صحت داشته باشد، در آینده ی نزدیک اخبار بیشتری از ایرپاور منتشر خواهد شد. طبق مفروضات ارائه شده توسط آن ها در توئیتر، این محصول توسط شرکت Luxshare Precision تولید می شود که داخل حال مجهز تولید ایرپاد و برخی کابل های استفاده شده تو محصولات اپل را بر عهده داری دارد. هرچند تمام اطلاعات از عرضه ی ایرپاور درون آینده ی نزدیک خبر می دهند؛ اما با توجه به سوابق پیشین، بهتر است درون رابطه با این اخبار بیش از اندازه خوش بین نباشیم.بیشتر بخوانید:افزایش فروش آیفون 11 شاید منجر به کاهش تولید پردازنده های AMD شودپیام آویشن کوک در هشتمین سالگرد کوچیدن استیو جابزاپل تولید مدل های آیفون سری 11 را حدود ۱۰ درصد افزودن می دهداپل برنامه ای تعمیراتی بخاطر رفع بغرنج محسوس نشدن آیفون 6S تدارک دیده استآیفون SE 2 اوایل ۲۰۲۰ با تراشه A13 معرفی می شود