تصاویر منتسب به سرفیس های جدید مایکروسافت فاش شدند

مایکروسافت از هفته ها پیش اعلام کرده است قصد دارد دهم نرمی با برگزاری مراسمی اختصاص جدیدترین محصولاتش را رونمایی کند. این مجمع تمرکز خاص ای روی محصولات قوم ی سرفیس خواهد داشت و این خانواده میزبان اعضای جدیدی خواهد شد. در حالی که حدودا یک روز تا آغاز مجمع مایکروسافت بور داریم، اخیرا تصاویری محسوس شده اند که طبق ادعای برخی رسانه ها، بوسیله سرفیس های متاخر ردموندی ها مربوط هستند. در این تصویرها، تقریبا طولانی معیار های متاخر سرفیس دیده می شوند. مقاله ی مرتبط:هرآنچه از رویداد دهم مهر مایکروسافت شوق داریم

تصویرهای جدید منتسب به سرفیس های مایکروسافت را ایوان بلس پدیدار کرده است. ظاهرا او توانسته این تصویرها را ازطریق منبعی موثق به دست آورد. ساعاتی پیش، ایوان بلس کلکسیون ای از تصاویر را در حساب کاربری توییترش منتشر کرد و مدعی شد آن ها مربوط بوسیله سرفیس پرو ۷ و میزان های ۱۳ و ۱۵ اینچیسرفیس لپ تاپ ۳ و سرفیسی تبدیل پذیر مبتنی بر پردازنده ی ARM هستند.

تصاویر منتسب بوسیله نمونه های جدید خانواده ی سرفیس تا اندازه زیادی رسمی و شریف به دیدن می رسند و ازآنجاکه فاصله ی اضافی تا آغاز تشریفات مایکروسافت نداریم، پیش بینی می کنیم حقیقی باشند. البته فراموش نکنید بلس پیش تیز تصاویری از مایه هایی منتشر کرده است که با محصول نهایی تفاوت داشته اند. درواقع به دفعات تماشایی بوده ایم این افشاگر به تصاویر معیار های پیش نمایش از محصولات دسترسی هویدا و آن ها را منتشر کرده است؛ بااین حال، محصول نهایی با آنچه ایوان بلس فاش کرده بود، تفاوت هایی داشت. 

از همان زمانی که مشخص شد مایکروسافت عزیمت دارد رویدادی جدیدی برگزار کند، تقریبا مطمئن بودیم سرفیس پرو متاخر یکی از محصولاتی است که تو این مراسم معرفی می شود. ظاهرا سرفیس پرو ۷ از همان واژه طراحیسرفیس پرو ۶ یکروز می گیرد؛ اما این بار بوسیله حضور USB-C مجهز شده است. سررشته های اخیر می گفتند مایکروسافت می خواهد در مقایسه با نسل های قبل، سرفیس پرو ۷ را تا حد زیادی بازطراحی و تغییرات ظاهری بنیادی ای درون آن اعمال کند؛ اما ظاهرا این بینایی ها اثر جزیی ریشه به خود نگرفته اند. افزون بر این، پیش دماغ می کنیم سرفیس پرو ۷ به پردازنده ی نسل دهمی اینتل فراهم شود. البته اخیرا در شایعه هایی اخبار شده بود مایکروسافت مشیت دارد تو این محصول از پردازنده ی ساخت کوالکام استفاده کند. 

علیه دوم سرفیس لپ تاپ ۳ است. ظاهرا مایکروسافت نقشه کشی نمونه جدید سرفیس لپ تاپ را از جوانبی دست خوش تغییر و درون آن از فلز و آلکانترا مصرف کرده است. سرفیس لپ تاپ ۳ شباهت بسیار زیادی به سرفیس لپ تاپ ۲ دارد، با این مغایرت که به دلیل نصیب مندی از بدنه ای تمام فلزی، تمیزتر و زیباتر به دید می رسد. ظاهرا سرفیس لپ تاپ ۳ در دو مدل ۱۳ و ۱۵ اینچ با پردازنده ی AMD عرضه خواهد شد.

درنهایت، سرفیس مبتنی پیاده شدن ARM را داریم. این سرفیس احتمالا یکی از جالب ترین محصولات کنفرانس فردای مایکروسافت خواهد بود. ظاهرا سرفیس مبتنی بر ARM از طراحی نسبتا مثل سرفیس پرو بهره می گیرد و حاشیه های کمتری درون گرداگرد نمایشگر دارد. درضمن، از تایپ کاور جدیدی بهره خواهد گرفت و جسم ای باریک با گوشه هایی گردتر خواهد داشت. این دشت جذابیت خاصی دارد و به احتمال قوی برای رقابت با آیپد پروهای اپل روانه ی بازار خواهد شد. براساس برخی گزارش ها، سرفیس مبتنی بر ARM صبر است عضوی از خانواده ی محصولات سرفیس پرو باشد.

ایوان بلس در انتهای توییت هایش، از معرفی محصولی دیگر داخل مراسم فردای مایکروسافت سخن به میان آورد. او نوشت: «محصولی که در اینجا عکسش را نیاورده ام، سرفیس مجهز بوسیله دو نمایشگر است». این یعنی احتمالا بلس تصویر مربوط به سرفیس دونمایشگره را نیز دارد؛ اما فعلا غرض محزون است آن را منتشر نکند.

اشتیاق می رود مایکروسافت چهارشنبه ی همین هفته با برگزاری رویدادی اختصاصی در نیویورک ساعت ۱۷:۳۰ به لحظه تهران، تمامی این محصولات را رونمایی یواش. البته فراموش نکنید چنین افشای جلال آن هم در فاصله ی یک روز مانده به برگزاری مراسم، اتفاقی غیرمعمول است؛ بنابراین این ظن را هم باید درون نظر گرفت که تصاویر این مقاله، مربوط بوسیله نمونه های نهایی نباشند.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی محصولات جدید ردوموندی ها چیست؟

قیمت به روز و مشخصات فنی و هر اطلاعات موردنیاز دیگر بخاطر خرید مفت و آگاهانه ی گوناگون لپ تاپ های اداری و گیمینگ را درون بخش محصولات زومیت بیابید. داخل این بخش، علاوه بر مشخصات متخصص دقیق لپ تاپ های ایسوس، ایسر، مک بوک های اپل، لنوو، بیرونی و اچ پی و پاسخ به پرسش های شما، امکان مقایسه ی دو یا چند دشت درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس خواهد حیات.مشاهده لیست نرخ لپ تاپبیشتر بخوانید:اسلک روزانه ۱۲ میلیون کاربر کوشا داردمشخصات فنی و ویژگی های پیکسل 4 ایکس ال گوگل علنی شدکیبورد جدید مایکروسافت با مفتاح مخصوص آفیس و ایموجی شناساندن شدMicrosoft To Do اندروید با چندین محدودیت متاخر بوسیله روزرسانی شدبرنامه Your Phone مایکروسافت با قابلیت همگام سازی تماس های اندروید درون ویندوز