با پاوربانک انرجایزر UE20015CQ آشنا شوید

تاکنون،SGHAROOOON پاوربانک های مختلفی معرفی کردن و ارائه شده اند. پاوربانک UE20015CQ انرجایزر با حجم ۲۰,۰۰۰ میلی آمپرساعت می تواند با سه خروجی متفاوت، سه دستگاه متنوع را شارژ کند. البته شارژ هم زمان، تنها برای دو دستگاه فعال است. پورت های خروجی USB Type A A و پورت USB با پشتیبانی از Quick Charge.3 0 درکنار پورت Type C حاجت های کامل کاربر را در نظر اندوهناک. است با فناوری شارژ سریع دوده سوم، می توانید در مدت ۳۵ دقیقه تا ۸۰ درصد گوشی خود را شارژ.

کنید پاوربانک های انرجایزر مدل های qc و cq از خروجی شارژ تند بهره می برند که با بهره گیری از فناوری Qualcomm.3 0 می توانند گوشی هایی را در حالت نوک تیز شارژ کنند که از این فناوری برخوردار. هستند گوشی های سامسونگ نمونه های درفش دار با پاوربانک های شارژ سریع انرجایزر آزمایش شدند که همه ی آن ها در حالت تند به شارژ کامل. 

رسیدند برای آشنایی بیشتر با پاوربانک انرجایزر QE10000CQ می توانید بوسیله وب سایت همدستی داده پرداز رایانه   معتمد مراجعه.   کنید درادامه، همراه زومیت باشید تا به پاوربانک انرجایزر نگاهی.

بیندازیم شما از چه نوع پاوربانکی استفاده می کنید؟ بیشتر:بخوانید شریک شدن Energizer در ارتکاب دو گوشی با سیستم عامل KaiOS رونمایی کردهواوی پاوربانک ۱۲ هزار میلی آمپرساعتی را با فناوری شارژ سریع دوطرفه شناساندن کردبا پاوربانک انرجایزر QE10000CQ آشنا شویدبا پاوربانک های یونیوو-Top 10 و-Top 5 آشنا شویدبا پاوربانک-PB AT10 و شارژر-PA T15 آکی آشنا