تسلسل زود ارسال معلول بوسیله جشنواره «تاریخچه و رسانه»

به گزارش ایسنا به نقل از  ستاد خبری بیست و هفتمین گرداگرد هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، هجدهمین جشنواره «تاریخ و رسانه» با هدف اضافه توجه بوسیله کارکردهای رسانه در حوزه نشر و نشر کتاب خوانی هم زمان با بیست و هفتم دوره هفته کتاب برگزار می شود.

این عید تقلا می کند با روزی گیری از دانش و تجربه فعالان پخته دو حوزه رسانه و کتاب، آثار رسانه ای انتشاریافته درون شالوده کتاب و سرایت را بررسی یواش.

شناسایی، معرفی و تحکیم حضور و فعالیت خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان و دستور کار سازان مملکت کتاب، افزودن سطح تولید و سطح کیفی آثار مرتبط با حوزه کتاب در رسانه های کشور، استحکام فرهنگ عمومی و فرهنگ مکتوب جامعه از قانون افزودن سطح ادب مطالعه داخل کشور و پرورش، یاری رسانی و محکمی متخصصان حوزه کتاب در رسانه ها از جمله اهداف این حوالی از جشنواره تاریخچه و رسانه عنوان شده است.

هجدهمین جشنواره تاریخچه و رسانه در سه گانه بخش «رسانه های نوشتاری» (مطبوعات کاغذی، خبرگزاری ها و سایت های خبری دارای مجوز) دربرگیرنده تیتر، خبر، گفت وگو، گزارش، طنز، یادداشت و مقاله مطبوعاتی، مقاله و نقد تخصصی، عکس، کاریکاتور و گرافیک کتاب، «رسانه های دیداری و شنیداری» (تلویزیون و رادیو و آثار صوتی و تصویری رسانه های برخط دارای مجوز) شامل تیتر، خبر، گزارش خبری و موضوعی، گفت وگو و میزگرد، طنز، داستانی و نمایشی (تاریخچه صوتی در رادیو و تلویزیون)، پروگرام ترکیبی، نجیب تلویزیونی، پویانمایی و برنامه عروسکی، مواد تبلیغی (آنونس، نماهنگ، تیزر و…) و   «تولید محتوا تو ورق های تخصصی شبکه های رمزی» شامل معرفی کردن کتاب، مطلب و نقد، گفت وگو، گزارش و اطلاع برگزار می شود.

کنار اساس فراخوان اعلام شده از لفظ دبیرخانه هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه، آثاری که در محدوده زمانی مقدمه مهر ماه سال ۱۳۹۷ تا پایان شهریور ۱۳۹۸ درون رسانه ها منتشر شده باشند درون این دوره از عید می توانند شرکت کنند. همچنین آثار باید درون صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، دیگر رسانه های برومند کشور (دارای مجوز) یا یکی از صفحه های تخصصی و دارای هویت نمودار تو شبکه های مدنی خواه پیام رسان ها منتشر شده باشند.

 هر فرد می تواند با حداکثر ۹ پی در جزء های مختلف جشنواره بوسیله دل یا خود همدستی درنگ.

 امسال برای اولین بار داخل بخش های عکس، کاریکاتور، گرافیک، فیلم مستند، پویانمایی و مواد تبلیغی، بخش شرکت کنندگان آزاد همچنین در دیدن پژمان شده است.

مطابق این فراخوان، در جزء «رسانه های دیداری و شنیداری» نمایش تصویر معترف پخش اثر با ظرف تاریخچه پخش که به امضای مدیر قسمت قسمت کردن خواه مدیر پخش شبکه رسیده باشد، قهری است.

علاقه مندان برای باهم اتحاد کردن در هجدهمین جشنواره «تاریخچه و رسانه» تا عاقبت لمحه اداری ۴ آبان ماه سال سیال فرصت دارند با رجوع به شان اینترنتی مهمانی به نشانی resaneh.ketab.ir آثار خود را در قالب های اعلام شده برای هر بخش، نمایش و با اتمام فرم مربوط، در این پیرامون از جشنواره مشارکت کنند.

دبیرخانه هجدهمین جشنواره «تاریخ و رسانه» تو تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین جنوبی و برادران مظفر، شماره ۱۰۸۰، مرتبه دوم، روابط عمومی موسسه بناء کتاب واقع است. علاقه مندان برای تصرف اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۶۶۴۱۴۸۷۱ و ۶۶۹۶۶۲۱۲  مناسبت بگیرند.

آیین پایانی هجدهمین گرداگرد جشنواره «کتاب و رسانه» و معرفی برگزیدگان، غم زمان با بیست وهفتمین دوره هفته تاریخچه جمهوری اسلامی ایران در آبان ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.فراخوان هجدهمین جشنواره رسانه و تاریخ