تصاویر لپ تاپ Pixelbook Go گوگل منتشر شد

اوایل نرمی گفته شد لپ تاپPixelbook Go بیست وسوم نرمی و هم زمان با پیکسل ۴ گوگل معرفی می شود. ظاهرا پیش از فرارسیدن رویداد شاداب افزاری گوگل، تصاویری از لپ تاپ جدید به پول اعانه گذاشته شده است که مدل سازی قشری آن را نشان می دهد. البته ماه گذشته همچنین مشخصات دستگاه جدید به رخ غیررسمی منتشر شد. 

صدای زیر مردانه می رود Pixelbook Go با صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی و نسبت تصویر ۱۶ به ۹ و رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل یا 4K به همراه دو پورت USB-C، پردازنده های اینتل Core m3 و i5  و i7، حداکثر ظرفیت حافظه ی رم ۱۶ گیگابایتی و حداکثر حافظه ی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی معرفی و به راسته عرضه شود.

مقاله های مرتبط:مشخصات متاخر پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال گوگل هویدا شدگوگل پیکسل 4 تو ویدئویی دیده شد

دوربین جلویی لپ تاپ مذکور ۲ مگاپیکسلی و به جک هدفون و تراشه ی امنیتی Titan C مجهز است که در پیکسل اسلیت (Pixel Slate) استعمال شده است. با توجه به تمثال به اشتراک گذاشته شده، ظاهرا Pixelbook Go بافتی غیرمعمولی دارد که برخی وصف جالبی از این نقشه کشی ندارند. تو تصویر منتشرشده، این لپ تاپ بوسیله فام مرجانی دیده می شود که با رنگ صورتی پیکسل ۳ متفاوت است. ناگفته نماند کاملا جلوه گر است شمایل فاش شده مربوط به نمونه ی اولیه ی مایه است. موضع قرارگیری لوگو گوگل نشان داده نشده و در قسمت بالای کیبورد کلمه ی ProductName دیده می شود.

قرار است وسیله جدید به زودی درکنار گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۴ در رویدادی رسمی معرفی شود. سزاوار سرزنش ذکر است چند روز قبل نیز، مشخصات طولانی پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال گوگل به اشتراک گذاشته شد. 

درنهایت، باید تا روز بیست وسوم مهربانی و رویداد رسمی رونمایی گوگل هواخواه بمانیم تا ببینیم وسیله های متاخر با چه طراحی و مشخصاتی معرفی خواهند شد. بیشتر بخوانید:موتور جستجوی گوگل باهوش تر از قبل خواهد شدجعبه پیکسل 4 گوگل Easter Egg واقعیت افزوده داردپروژه تربل سرعت به روزرسانی گوشی ها به نسخه جدید اندروید را سریع تر کرده استآمازون منابع پردازشی بوسیله ارزش یک میلیون دلار را برای مقابله با دیپ فیک در اصالت فیسبوک و مایکروسافت می گذاردحالت عکاسی نجومی به صورت غیررسمی به پیکسل های قدیمی گوگل اضافه شد