تصاویری از قاب آیفون ۱۱ با محل مخصوص قرارگیری قلم اپل منتشر شد

پیش خیس گفته شده بود که احتمال عرضه ی آیفون ۱۱ با پشتیبانی از اپل پنسل وجود دارد. حال شاهد انتشار تصویری از علیه یکی از تولیدکنندگان قاب محافظ آیفون هستیم که در قسمت متعاقب قاب محافظ آیفون ۱۱ پرو، شکافی برای استراحت دادن اپل پنسل تعبیه شده است.   

  Olixar، ازطریق وب سایت خرده فروشی Mobile Fun UK، فهرستی از چهارچوب های محافظ آیفون ۱۱ پرو را بخاطر پیش بیع به نمایش گذاشته است. علاقه مندان می توانند نمونه ی خصوصی گوشی هوشمند جدید کوپرتینونشین ها را با مقدار ۲۰ پوند پیش معامله کنند.  تو وب سایت مربوطه تنها تصویری از قاب وسیله به همراه شکاف طراحی شده برای اپل پنسل دیده می شود و اطلاعات بیشتری ارائه نشده است. 

مقاله های مرتبط:طراحی مربع لباس دوربین آیفون 11 تأیید شدآیفون 11 احتمالی در دست مدیرعامل فاکسکان نظر شد

در قسمت توضیحات محصول، اطلاعات چندانی در مورد طراحی قاب جدید و بریدن مربوط به محل قرارگیری اپل پنسل ارائه نشده و عزب سازنده بوسیله این نکته اشاره کرده است که طراحی قاب آیفون ۱۱پرو می تواند ضمن نگهداری از اپل پنسل، کار کردن با قلم هوشمند را برای کاربران راحت مرطوب کند.

در قسمتی از متن توضیحات علیه در وب سایت خرده فروشی می خوانیم:  قاب محافظ گوشی هوشمند آیفون ۱۱ پرو از چرم طبیعی مرغوب، با نقشه کشی زیبا، محصولی بانوا است که توسط شرکت Olixar تولید شده است. چهارچوب محافظ دارای شکافی برای راحتی اعطا کردن اپل پنسل بوده و به خوبی می تواند از قلم هوشمند مایه محافظت کرده و نیز حکم کردن با آن را برای کاربران مرده برنده کند. 

در وب سایت خرده فروشی، قاب های محافظ مشکی و طوسی رنگ با خامه نقره ای و قاب محافظ قهوه ای رنگ با خامه زرین ته رنگ ارائه داده شده اند. درحالی که نسل اول و دوم اپل پنسل تنها بوسیله رنگ جزیی سفید به بازار عرضه شده اند. بوسیله نظر می رسد قاب محافظ Olixar تنها برای آیفون ۱۱ پرو بالارده طراحی شده است. ظاهرا شرکت تولیدکننده ی قاب محافظ پارسا است که تنها نسخه ی بالارده ی آیفون از اپل پنسل پشتیبانی می کنند. 

داخل وب سایت MobileFun، قاب های محافظ بیشتری مربوط به آیفون ۱۱ سیاهه شده که مناسب گوشی های آیفون با دوربین مربع شکل است. البته به نظر نمی رسد چهارچوب های سیاهه شده درون این قسمت، ارتباطی به گوشی های هوشمند شناساندن نشده داشته باشد. اما این نخستین تصویری است که از قاب محافظ آیفون با برش نگهدارنده ی اپل پنسل نظر می شود. 

طی چند سال گذشته، یقین های مختلفی داخل مورد پشتیبانی گوشی های هوشمند آیفون از اپل پنسل منتشر شده است. اما تاکنون چنین قابلیتی داخل هیچ یک از نسخه های آیفون تعبیه نشده است. ماه گذشته یکی از تحلیلگران مالی اعلام کرد که احتمالا آیفون ۱۱ از اپل پنسل پشتیبانی خواهد کرد. 

درنهایت باید عاشق بمانیم ببینیم کوپرتینویی ها قصد دارند گوشی های هوشمند سلاله بعد اینده خود را با چه مشخصاتی بوسیله بازار عرضه کنند. به نظر می رسد رویداد رونمایی اینده اپل تو تاریخچه ۱۰ سپتامبر موافق با ۱۹ شهریورماه برگزار شود. البته کوپرتینونشین ها هنوز تاریخ برگزاری رویداد را بوسیله صورت رسمی تأیید نکرده اند. 

ارزش به روز، مشخصات متخصص و هر اطلاعاتی که بخاطر خرید ارزان و آگاهانه ی گوناگون آیفون های اپل نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه ی مشخصات فنی و مقدار گوناگون گوشی های موبایل اپلدر کنار گالری تصاویر رسمی همگی درون این بخش تو دسترس شما خواهد حیات.مشاهده لیست گوشی های آیفونبیشتر بخوانید:iOS 13 با مشکلاتی جدی در مبنا مالتی تسکینگ روبه رو استتلفن های هوشمند چگونه بخاطر تسلط کنار عمر بشر به تکامل رسیدند؟تیم کوک: ایرپاد پرو مکمل ایرپاد است خیر جایگزین آندرخواست اپل بخاطر کاهش تعرفه قطعات آیفون، ایرپاد و اپل واچکاویار آیفون ۱۱ پرو را با نیم کیلوگرم طلای ۱۸ عیار در پنل پشتی روانه ی بازار کرد