آواژنگ پاوربانک های RAVPower را خبردار راسته کشور می بطی ء

آواژنگ عصر روز گذشته، مراسمی را برای پرده برداری از قسمت قسمت کردن کالایی جدید خود برگزار کرد. درحالی که دلبستگی مندان حوزه ی فناوری درون کشور، آواژنگ را بیشتر به عنوان عرضه کننده ی قطعات کامپیوتر، حافظه و سامان های اداری می شناسند، این شرکت روز گذشته از آغاز عرضه ی لوازم جانبی RAVPower نیز شناسایی داد؛ لوازمی که عمدتا بوسیله انواع پاوربانک ها، پدهای شارژ بی سیم، شارژرهای فندکی و کابل های شارژ اختصار می شوند.

رَوپاور، عزب یکی از زیرمجموعه های قسمت قسمت کردن چینی سان اما (SunValley) به احصائیه می آید؛ گروهی که با قدمت ۱۲ ساله که براساس اخبار آواژنگ نزدیک بوسیله ۱۰۰۰ پتنت ثبت شده دارد و دفاتری نیز در آمریکا، ژاپن و آلمان راه اندازی کرده و در ۶۰ کشور، فعال است. بوسیله گفته ی نیما ناپلیان، مدیر کالای لوازم جانبی در آواژنگ، علاوه بر RAVPower، محصولات برند دیگر سان ولی موسوم به TaoTronics که در اساس ی جهیز های صوتی فعالیت می کند، به زودی از قاعده آواژنگ وارد راسته کشور خواهد شد.

ناپلیان می گوید برخلاف بسیاری از کالا جانبی موجود درون بازار ایران، صفر تا ۱۰۰ محصولات RAVPower توسط همین شرکت طراحی، توسعه و تولید می شوند. ناپلیان مهم ترین ویژگی پاوربانک های رَوپاور را فناوری اختصاصی iSmart برای انتظام هوشمند شدت جریان ورودی بوسیله وسیله های کاربر، فناوری Hyper Air بخاطر پشتیبانی هم زمان از سیستم شارژ زننده کوالکام و اپل در پیاده شدن فناوری CaN و سلول های باتری M50 ال جی برای کاهش چشم انسداد ابعاد سیستم های شارژ RAVPower عنوان می کند.

داخل قضیه رویداد روز گذشته، علی اصغر طاقت، مدیرعامل باهم اتحاد کردن فن آوران آواسیس، صاحب تشخیص برند تجاری آواژنگ، ضمن نگاهی کوتاه بوسیله سه دهه فعالیت آواژنگ در حوزه ی IT کشور، اطلاع دادن کرد که حزن اکنون آواژنگ محصولات بیش از ۳۰ برند را عرضه می درنگ و به زودی امکان خرید اینترنتی از وب سایت مشارکت را همچنین داخل جوانمردی کاربران قرار خواهد داد. ناگفته نماند که آواژنگ متاع جانبی RAVPower را با گارانتی ۱۸ ماهه روانه ی راسته خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:گزارش زومیت از کنفرانس خبری گیگابایت و آواژنگ بخاطر مادربوردهای گیمینگ سری Z170بهره گیری از دیودهای نوری بخاطر زیباسازی مادربوردهای گیگابایتآغاز دور دوم مسابقات زومجی؛ گل بزنید، مادربورد گیمینگ گیگابایت نمدار شویدگیگابایت شما را بوسیله نمایشگاه کامپیوتکس می بردرهایی از کابل های اضافه با استعمال از استعداد WiFi و بلوتوث مادربوردهای X99 گیگابایت