کیهان مدعی شد: بعید تراشیدن کرونا را امریکایی ها بوسیله جان گره انداخته باشند!

به گزارش همشهری آنلاین، کیهان نوشت:چند ماهی است بلای ناگهانی جهش یافته ای بوسیله شهرت کرونا به جان جهان افتاده و پیش از خود، خبرش قربانی می گیرد. گفته اند ریشه اش از چین و به تفکر فرهنگ «هر جنبنده خواری» آنهاست. مثل جهان باختر که داخل آن حی خواری و همنوع خواری و جنین خواری تا حشره خواری یافت می شود.

اما سؤال این است که با توجه به قدمت این قاعده تغذیه تو چین، چرا قدیم در آستانه جستن های اقتصادی کشورهایی مثل چین و برزیل این طور مصیبت هایی به وجود می آیند؟ بیماری سارس سال ۲۰۰۳ چین را زمین گیر کرد. جنون گاوی هم برزیل را و امروز کرونا و باز بی قراری چین. سابقه سیاه و سنخ برخورد مسئولین و رسانه های غربی و تجربه با امتحان ها می گوید که بعید است در این یکی نیز مشت آمریکا و متحدانش تو میان نباشد. مخصوصاً زمانی که وزیر تجارت دولت ترامپ، ناشیانه اعتراف می نرم که «شیوع کرونا درون چین می تواند بازگشت مشاغل به ایالات متحده را تسهیل بطی ء.» این فرصت زرین آمریکا می تواند بوسیله خاطر عقب افتادن رقیب، احیای همدستی های سرم سازی و کارخانه های تجهیزات پزشکی و بهداشتی و اعاده افلاس بوئینگ یا… باشد.

برابر گفته مهتر راه اندازی بهداشت جهانی، در هر دقیقه، پنج نفر در جهان با اشتباه پزشکی می میرند. یعنی سالانه بیش از دو میلیون و ششصدهزار نفر. طبق اعلام رسانه های انگلیس، سالانه ۴۰ هزاره نفر تو درمانگاه های این کشور توسط پرستاران، از گرسنگی و تشنگی می میرند(جاهل از تعداد کشته شدگان تبانی باهم اتحاد کردن های بیمه ای با بیمارستان ها). چندین ماه است که جنگل های استرالیا آتش اندوهناک و زیاد از یک میلیارد نوع جانور و ده ها انسان از بین رفته اند و میلیون ها جسم دی زنگ کربن توسط این مستعمره بریتانیا به حلقوم جهان ریخته شده و انسان این کشور مجبور بوسیله تظاهرات میوه بی عرضگی دولت شده اند. ۶۶ هفته است که دولت فرانسه با مردمش می جنگند.

۵۰۰ هزار خردسال یمنی کوچکتر دندان سعودی در حال جویده شدنند. اسرائیل تعداد مبتلایان و کشته شدگانش کرونایی اش را پنهان می بطی ء. کره، ژاپن، فرانسه، امارات، عربستان و… نیز همین گونه. آمریکا پنجاه روز است که علت مرگ تفنگدارانش در لب الاسد را ضربه مغزی خفیف اعلام می کند و جنازه هایشان را داخل میان شان های دیگرش تخس کرده و به اسم ناگهانی و شوخی با قداره و… می پیچاند. در سال گذشته حدود ۱۶۰۰۰ نفر درون آمریکا با آنفلوآنزا اسایش اند و… ، چرا رسانه های غربی و سعودی بوسیله این تراکم در مورد ایران «دروغ اغراق آمیز» می گویند؟

در بایکوت خبری عجیب آمریکا هیچ سلبریتی و رسانه ای حق سؤال ندارند و درون تنگ سالی صداقت در سعودی، روزنامه نگار پرسشگر را با اره ریز ریز می کنند و در اسرائیلی که اصلاً کسی نمی داند داخل آنجا چه خبر است، با این حال همینان خجالت نمی کشند که ایران را مستنطق به کتمان کرونا می کنند. رسانه های بی حیای ضدانقلاب غم که پول می گیرند تا دروغ بگویند، مشغول پمپاژ لجن در رسانه هاشان هستند تا توکل انسان را مخدوش و دل آنها را تهی کنند. از دیدن آنها انتخابات، کرونا، سقوط هواپیما، اغتشاشِ بنزینی و… سوژه های خبری نیستند، حربه های حمله اند و هیزم های آتش افروزی. دشمن مجاهدت می کند که بتواند برای تزیین از هر خبر، یک خطر بسازد. البته که از این شیاطین حربی؛ سوا این انتظار نیست و از مزدور وطن خرید توقعی غیر این نمی رود. جان کلام تو مورد منافقین و مرض داران و سررشته سازان داخلی است که متأسفانه آزادانه فعالند و تا اینکه از بیت المال هم ارتزاق می کنند. شمار تبانی تلگرامی و پیدایش بدل و فیلترشکن با پهنای باند زیاد، بوسیله کنار، سؤالِ دیگر این است که متولی فضای مجازی کشور و مسئول نظارت کیست و کجاست؟