پتنت متاخر مایکروسافت، انتقال گرمای سرفیس بوک را متحول می نرم

مایکروسافت احتمالا در اولاد اتیه سرفیس بوک، فناوری ها و قابلیت های جدید و حرفه ای اضافی را اضافه خواهد کرد. سرفیس بوک ۳ که از مدت ها پیش مورد انتظارترین محصول طرفداران مایکروسافت بوده است، ظاهرا با طراحی جدیدی داخل سیستم مدیریت گرما عرضه خواهد شد؛ سیستمی که دمای لپ تاپ مایکروسافت را داخل وضعیت پردازشی بی نهایت و متنوع، داخل بازه ی مناسب نگه می دارد.

اطلاعات پتنت جدید مایکروسافت نشان می دهد که ردموندی ها درون لپ تاپسرفیس بوک ۳ از جهیز های راهنمایی هوای انطباقی استفاده خواهند کرد. اطلاعات توضیحی پتنت می گویند که محصول نهایی، جزو خانواده ی سرفیس خواهد بود، اما فناوری پا بر جا را می نبوغ در انواع دیگر دستگاه شبیه کنسول های بازی نیز به کار برد. مایکروسافت در اسناد پتنت ادعا می کند که سیستم هدایت هوای گرم، مدیریت گرما را به رخ بهینه تری انجام می دهد و امواج گاراژ خراج از گشت تدبیر را نیز در انواع سرعت ها بوسیله حداقل می رساند.

در قدری از سند پتنت مایکروسافت، به تأثیر جهیز خنک کننده ی جدید به خشکی امدن طول عمر دستگاه اشاره می شود. ردموندی ها ادعا می کنند که مدیریت بهینه ی گرما، کارایی بهتر و عمر بیشتری را بخاطر وسیله اصلی به همراه دارد. سیستم جدید محتوی یک فن می شود که هوا را به سمت خروجی عام هدایت می درنگ. یک سیستم هدایت فضا به صورت موازی با خروجی فن طراحی شده است که احاله گرما به خارج از قد را برعهده دارد. یکی از بخش های سیستم هدایت، به صورت متحرک و هم زمان با تکثیر و کاهش سرعت فن ارتکاب می نرم تا هدایت گرمایی داخل همه ی مواقع با بازدهی بلندی ایفا شود.

عملکرد سیستم تربیت هوای انطباقی، احتمالا با متکی بر دمایی انتظام می شود که حسگرهای دمایی در سیستم امتیاز می دهند. باتوجه بوسیله داده های گرفتن شده، سرعت لم تنظیم شده و نیز حصه سریع الحرکه هدایت هوا نیز برای عملکرد بهینه، تغییر زاویه می دهد. مایکروسافت سیستم جدید را به صورت اختصاصی بخاطر لپ تاپ ها و دستگاه های هیبریدی دو داخل یک مدل سازی کرده است و درون مدخل های بی نهایت پتنت، کارایی و بازدهی بیشتری را برای آن دعوی می نرم.بیشتر بخوانید:درخواست مایکروسافت از کارمندان مدخل سیاتل برای دورکاری از خانهمایکروسافت و گوگل به قفا افزایش دسترسی بوسیله سرویس های تله کنفرانس داخل پی شیوع کرونامایکروسافت مورد اعتمادترین برند فناوری آمریکاگوگل و مایکروسافت دو کنفرانس مهم را بوسیله برهان نگرانی از شیوع ویروس کرونا لغو کردندکلیسای کاتولیک پیشنهاد تنظیم گری اخلاقی توسعه فهم مصنوعی را ارائه کرد