شارژر ۱۰۸ وات Satechi در نمایشگاه CES 2020 شناساندن شد

جدیدترینSGHAROOOONSGHAROOOON شارژر ۱۰۸ واتی ساتچی (Satechi) که می تواند چندین دستگاه را درون آن واحد شارژ کند، از جوانب زیادی در گروه ی بهترین آداپتورهای شارژ قرار می گیرد. یکی از بنیانی ترین ویژگی های مربوط به شارژر موردبحث این است که می تواند لپ تاپمک بوک پرو ۱۶ اینچ اپل را با توان ۹۰ وات شارژ نرم که عددی درخورتوجه به شمار می آید. عمده ی آداپتورهای شارژ که بوسیله دو درگاه USB-C مجهز شده اند، با مشکلی بسیار مهم دست و چنگال کند می کنند. خلال اتصال دو دستگاه به دو محضر این سنخ از شارژرها، حضرت های یادشده انرژی را به صورت برابر بین یکدیگر تقسیم می کنند. این یعنی اگر شارژری ۳۶ واتی داشته باشید، هنگام پیوند دو دستگاه به درگاه های آن، هر یک از درگاه های خروجی توانی وزن ۱۸ وات خواهد داشت. نکته ی جالب توجه درمورد شارژر ساتچی این است که با مشکل یادشده مواجه نیست. 

شارژر موردبحث از دو جناب USB-C قدرتمند یکروز می گیرد و می تواند مایه های مختلف را با سرعت بالایی شارژ کند. یکی از محضر های شارژر ساتچی دارای توان خروجی ۹۰ وات است و درگاه دوم توان ۱۸ وات را نمایش می دهد. از آن جایی که در بین دو حضرت یادشده هیچ گونه کارمایه به وجه اشتراک مجله گذاشته نمی شود، توان خروجی آن ها در تمامی شرایط پیمانه همین مقدار خواهد بود. به بیانی دیگر، حتی اگر دو دستگاه را به قیافه هم زمان به شارژر وصل کنید، به شرطی که مایه ها سازگاری لازم را داشته باشند، پیشگاه های خروجی نبوغ ۸۰ و ۱۸ وات را نمایش خواهند قسط. این یعنی می توانید مک بوک پرو ۱۶ اینچ را به صورت تیمار زمان به همراه آیفون یا آیپد به شارژر وصل کنید و درون همین وقت مک بوک با توان ۹۰ و آیفون یا آیپد با قابلیت ۱۸ وات شارژ شوند.  ساتچی تو تولید آداپتور برق جدیدش از آلومینیوم استعمال کرده است. در ضمن این آداپتور اندازه ای جمع و ظلم دارد و این یعنی کاربران خواهند توانست به استراحت آن را با خود بوسیله جاهای مختلف حمل کنند. 

آداپتور برق دیواری ساتچی افزون بر موارد یادشده از دو درگاه USB-A A نیز نصیب می گیرد و هر یک از این درگاه ها توان خروجی ۱۲ وات را ارائه می دهند که برای مایه های قدیمی زیرفون زیاد مناسب. است از این حضور ها نیز می توان به سرود شارژ محصولاتی نظیر ساعت هوشمند اپل واچ استفاده. کرد گرچه حضرت های-A USB A آداپتور ساتچی سرعت بالایی ندارند، ولی درون هر رخ بدون مشکل حکم خواهند کرد و کاربرد اضافی به همراه.

خواهند داشت محصول موردبحث قدرتمندترین شارژر ساتچی تا به امروز به احصائیه می آید و می تواند چهار مایه را به عارض تیمار زمان. شارژ نرم اگر بوسیله تهیه ی آداپتور جدید ساتچی دلبستگی مند هستید بهتر است بدانید که معامله آن به رطوبت از ضابطه فروشگاه رسمی این شرکت با قیمت ۸۰ دلار آغاز. شده است گرچه قیمت یادشده برای یک آداپتور شارژ اندکی غیرمنطقی به نظر می رسد، اما فراموش نکنید با محصولی مواجه هستیم که می تواند نیاز شما بوسیله شارژ چندین مایه را.

برطرف کند شما کاربران زومیت چه دیدگاهی دراین
  

زمینه دارید؟ بخاطر مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه بوسیله صفحه اختصاصی CES 2020.رجوع کنید:بیشتر بخوانید شارژ USB گوشی هوشمند؛ استانداردها و نکات کاربردیتلویزیون های UHD تو سال ۲۰۲۰ از ویژگی Filmmaker Mode برخوردار خواهند بوداپل دربرابر درخواست هيئت قانونگذاری اروپا برای استانداردسازی کابل شارژ مقاومت می کندکامپیوترهای انحصاری برای رقابت با کنسول های سلسله جدید آماده می شوندXPG در نمایشگاه CES 2020، برگ متاخر گیمینگ به