لپ تاپ گیمینگ MSI GS66 Stelath با نمایشگر ۳۰۰ هرتزی معرفی شد

ASGMSIAROOOON درون نمایشگاه CES 2020 عضو جدیدی را به خانواده ی محبوب لپ تاپ های گیمینگ خود یعنی GS65 افزود که یک ارتقاء همه جانبه محسوب می شد. قدرت و کارایی بیش زیادی داخل نسخه ی جدید وجود دارد، اما همکاری سازنده به نیکی طراحی باریک لپ تاپ خود را حفظ کرده است. هنرمند ی استعداد های لپ تاپگیمینگ جدید MSI موسم به GS66 Stealth، نمایشگر حرفه ای آن با نرخ بازسازی تصویر ۳۰۰ هرتز است که با ابعاد ۱۵/۶ اینچ و کیفیت FHD، با نمایشگر رقیب، Asus Zephyrus برابری می کند که سال گذشته معرفی شد.

طراحی کاملا مشکی لپ تاپ MSI مقیاس  GS66 Stealth، شباهت زیادی به محصولات قوم ی Razer Blade دارد. کیفیت ساخت بی قراری نسبت به محصولات سال گذشته زیاد بهتر بوسیله نظر می رسد. GS66 Stealth احساس ابدیت بیشتر را با امتحان ای ویژه به کاربر منتقل می یواش.

MSI درون جزء قابلیت های سخت افزاری لپ تاپ گیمینگ متاخر خود، نیکوترین سازی های متناسب توجهی انجام عدل که قطعا کاربران را خوشحال خواهد کرد. آن ها از پردازنده ی نسل دهمی کومت لیک اچ در لپ تاپ متاخر استفاده می کنند که با درون ترکیب با کارت گرافیک Nvidia GeForce، قدرت فوق العاده بالایی را در اجرای بازی های حرفه ای فراهم می بطی ء. شریک شدن سازنده از باتری ۹۹/۹ وات ساعتی درون لپ تاپ جدید خود مصرف می یواش که طبق ادعای آن ها، بزرگ ترین باتری مجاز تو دایره امان محموله ونقل محسوب می شود تا کاربران در محموله کامپیوتر خویشتن درون پروازها، مشکلی را تجربه نکنند.

مدل سازی سیستم گرمایی لپ تاپ متاخر MSI بخاطر کارایی بهترین ی قطعات ابکی افزاری آن بهترین سازی شده است. پره های مصنوع با ضخامت ۰/۱ میلی متر درون فن های یخ کننده ی GS66 Stealth مصرف شده اند که مقابل ادعای سازنده، باریک ترین نمونه درون گیتی هستند. طراحی فن همچنین بوسیله گونه ای عمل شده است که ۱۰ درصد بهبود جریان محیط را به همراه دارد. در مجموع، ۷۴ پره ی فن در لپ تاپ جدید MSI حیات دارد که مسئله هوایی عالی را فراهم می یواش. لپ تاپ GS66 Stealth ضحامت ۱/۹۸ میلی متر و پیمانه ۱/۹۹ کیلوگرم دارد. MSI در این لپ تاپ از ۳۲ گیگابایت ذهن ی رم و دو ترابایت حافظه ی PCIe SSD استفاده خواهد کرد. 

لپ تاپ GS66 Stealth برای ارائه ی بهترین تجربه ی بازی مجهز بوسیله اسپیکرهای تقویتی است و دو رادیاتور پسیو نیز در کنار آن ها حیات دارد که در مجموع، ۱۵ درصد چونی صدای باس بیشتر را نسبت به نسخه های قبلی عرضه می یواش. در مجموع نسخه ی جدید برای آن هایی که به پشت صدای بیشتر نسبت بوسیله GS65 هستند، انتخابی ارزان خواهد وجود. GS66 Stealth در ماه های پیش رو در سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد، ولی شرکت سازنده هیچ اطلاعاتی درباره ی قیمت آن منتشر نکرد.نسخه ی Raider

MSI درون نمایشگاه CES 2020 از لپ تاپ گیمینگ دیگری موسوم به GE66 Raider رونمایی کرد که نسبت به نسخه ی دیگر، بهینه سازی و ارتقاء بیشتری به همراه دارد. این لپ تاپ نیز مانند برادر خود به باتری ۹۹/۹ وات ساعتی حاضر است و البته اطلاعی گرداگرد زمان ممکن برای ورزش تو حالت باتری، منتشر نشد. GE66 Raider با طراحی جدید شاسی فراهم به نورپردازی موسوم به Aurora عرضه می شود و قرین نسخه ی دیگر، نمایشگری با بها بازسازی تصویر ۳۰۰ هرتز دارد. از قابلیت های دیگر می توان به نمایشگر FHD با ابعاد ۱۵/۶ اینچ و حافظه ی رم احمالی ۳۲ گیگابایتی رمز کرد. هنوز اطلاعاتی از حافظه ی ذخیره سازی نسخه ی درفش دار منتشر نشده است.

لپ تاپ گیمینگ GE66 Raider با داخل نازک فلزی نقشه کشی شده است. پاره نورپردازی پانورامایی روی آن، جلوه های رنگی جذابی را برای گیمرها ایجاد می یواش که طراحی لپ تاپ آن ها بیش ازپیش چشم نواز خواهد کرد. برای کاربرانی که دلبستگی مند به شخصی سازی و طراحی بهتر هستند، نسخه هایی با همکاری طرح مشهور، Collie Wertz طراحی شد که از المان های طراحی فیلم هایی همچون Transformers، Iron Man، Star Wars و میزان های مشهور دیگر نصیب می برند.

کاربران حرفه ای دنیای بازی، داخل بخش کیبورد GE66 Raider با قابلیت های صنف ای روبه رو خواهند شد. MSI درون کیبورد لپ تاپ جدید خود، توان دستور کار ریزی ماکرو را به تمامی کلیدها اختصاص داده است.

MSI در هر دو لپ تاپ جدید خود از پردازنده های نسل دهمی اینتل Core i9 H H استفاده می کند که هشت هسته و ۱۶ رشته ی پردازشی دارند و تا پنج گیگاهرتز غلبه پردازشی را بوسیله کاربر عرضه می. کنند بیشتر:بخوانید کامپیوترهای شخصی بخاطر رقابت با کنسول های نسل جدید آماده می شوندXPG در نمایشگاه CES 2020، تجهیزات متاخر گیمینگ بوسیله ارائه گذاشتمهم ترین اخبار و محصولات گیمینگ در CES 2020برترین لپ تاپ های معرفی شده در نمایشگاه CES 2020Pimax به زودی هدست واقعیت مجازی 8K را به راسته ارائه می